KRS: 0000264171
Fundacja Połączeni Pasją

Aktualności

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Czas świąt Bożego Narodzenia jest szczególny. Często przywoływana magia świat, zbliżający się koniec roku wzbudza w nas refleksję. To właśnie w tym czasie patrzymy na to co nas spotkało w ciągu całego roku. A ten rok był szczególny, pełny wyzwań, potrzeby zmiany działań i dostosowania ich do nowych okoliczności. Tym bardziej doceniamy to, co dobrego zdarzyło się w ciągu tych kilkunastu miesięcy.
Były sytuacje pełne wyzwań – z których wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość. Były sytuacje powodujące radość i wzruszenie. I to właśnie takie uczucia budują siłę, pomagają iść do przodu.
Chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna, że jesteście z nami, uścisnąć rękę, powiedzieć jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni ale w obecnej rzeczywistości niestety nie jest to możliwe…

Zrobimy to zatem w aktualnie jedyny możliwy sposób, żeby pokazać jak bardzo jesteście dla nas ważni, i jak bardzo jesteśmy wdzięczni za spotkanie Was na naszej fundacyjnej drodze.
Dziękujemy!

Michałowi Bieleckiemu  “Wizja Med” i Fundacja “Kwiat Lotosu”, Wioletcie i Pawłowi Brzezińskim  “Your Catering Group”, Anecie Staniszewskiej i  Adamowi Cybulskiemu  “Piekarnia Cybulski”, Krzysztofowi Maciaszczykowi “MAKiS”, Tomaszowi Przybyszowi i Gabrieli Małyszko Pływalnia Miejska “Nawa”, Marcie i Cezaremu Rydczakom Agencja Ochrony “Raptor”, Marcinowi Włodarczykowi “Dj.Mar”, Marcinowi Kociołkowi “Wędliny Staropolskie”, Pawłowi Augustyniakowi “Media Press”, Monice Niewiadomskiej Szkudlarek “Unifreeze”, Bartłomiejowi Gajdzie “Farutex”, Firmie “Zyga”, Firmie “Drimpol”, Teresie i Krzysztofowi Góreckim Firmia “Ogórecki”, Firmie “Farm Frites”, Firmie “Dariusz Harzyński”, Lechowi Chojnowskiemu, Jerzemu Szymańskiemu Firmie “Granum””, Annie Bratuszewskiej Zakładowi Cukierniczemu “Delicja”, Adamowi Kosakowskiemu Cukiernia  “Adam” oraz naszym wszystkim Przyjaciołom i Darczyńcom.

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, i wierzymy, że w kolejnym roku również będziecie z nami.

Że ta droga do spełnienia naszego wielkiego marzenia – budowy Domu Pasji – wreszcie obierze właściwy kierunek.
Że po wyjątkowo wymagającym roku, w przyszłym my będziemy działać silniejsi i umocnieni!

Ale bez Was, nie byłoby nas! Dziękujemy!

Życzymy Wam Zdrowych Świąt! 🙂
Zarząd Fundacji Połączeni Pasją