KRS: 0000264171
Fundacja Połączeni Pasją

Aktualności

DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDY WSPÓLNY DZIEŃ

W nazwie naszej Fundacji jest Pasja – pasja do pomagania, pasja do życia i co najważniejsze pasja do ludzi. Wokół siebie skupiamy właśnie takie osoby, pełne pasji, miłości do ludzi i działania na rzecz tych, którzy bardzo tego potrzebują. Dzisiaj chcemy podziękować naszym wspaniałym wolontariuszom, fizjoterapeutom i psychoterapeutom, którzy wspierają naszą Fundację w działaniu.

Samuel Lindner, Małgorzata Lindner, Mariusz Lindner, Aneta Malik, Stanisław Malik, Aldona Liwińska, Justyna Liwińska, Krzysztof Liwiński, Piotr Kula, Anita Płoszajska, Katarzyna Wiśniewska, Ewa Czernik, Mateusz Rychel, Marcin Włodarczyk, Krzysztof Pękala, Monika Ambroziak, Jadwiga Kumór, Anna Sawicka, Tomasz Krzywoń, Justyna Wydrowska, Katarzyna Grabarek, Katarzyna Rajska, Dorota Biłyj, Paulina Ordoczyńska Derdziak, Kamil Złociak, Dawid Pakuła.

To oni dają swoje serce i czas, swoje zaangażowanie w każdego człowieka. Wykorzystujemy ich wiedzę,
i zaangażowanie przy organizacji wydarzeń Fundacji jak i  w „stawianiu na nogi” każdego, kto tą pomocą zostaje objęty.
I z dumą patrzymy na każdy etap powrotu do zdrowia: na ciężką pracę, na zaangażowanie, na radość i łzy naszych podopiecznych, na ich wielkie sukcesy!

Chcielibyśmy, podziękować za każdy wspólny dzień, za każdą wykonaną pracę, za każde wsparcie i uśmiech, za wyciągniętą do pomocy rękę i gotowość.

Wiemy, że bez Waszej pracy, ogromnego trudu, dostosowania się do nowych wymagań – nie byłoby nas.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami.! 🙂

Życzymy Wam Zdrowych Świąt!

Zarząd Fundacji Połączeni Pasją

Joanna Wojciechowska
Małgorzata Szymanowska
Stefan Wójcicki