Jeśli rozumiesz nasze działania, potrafisz się zaangażować, nie brak Ci entuzjazmu a dodatkowo masz wyjątkowe zdolności komunikacyjne lub doświadczenie w charakterze na stanowisku Fundraisera to praca dla Ciebie!…

Dla efektywniejszego pozyskiwania środków na działalność Fundacji, pragniemy zaprosić do współpracy Fundraiserów. Szukamy osób, które będą potrafiły zachęcić innych do wspierania Fundacji „Połączeni Pasją” w projektach realizowanych przez Fundację. Fundraiser odpowiada za przygotowanie oferty, nawiązanie i utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi sponsorami oraz za przedstawianie warunków współpracy.

Oczekujemy:

  • zainteresowania tematami związanymi z działalnością fundacji
  • otwartości, komunikatywności, pomysłowości
  • dyspozycyjności (elastyczne godziny współpracy)
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków z obszaru UE i krajowe (projekty kulturalne, budowlane, medyczne i sportowe) – będzie ono dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Współpraca w zgranym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie pozyskiwania środków na realizację celów statutowych organizacji pozarządowej, uczestnictwo w realizacji interesujących projektów, wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników. Chcesz spróbować swoich sił jako Fundraiser? Pamiętaj współpracując też pomagasz!

Wyślij CV ze zdjęciem na adres: fundacja@polaczenipasja.pl
Fundraiser/specjalista ds. pozyskiwania środków

Nasi podopieczni