ZOSTAŃ SPONSOREM NASZYCH PROJEKTÓW

Oprócz darowizn są jeszcze inne sposoby wspierania naszej Fundacji.
Fundacja „Połączeni Pasją” jest otwarta na różne propozycje i formy działania (np. barter, marketing społeczny, współpraca przy organizacji projektów kulturalnych, etc.)

Nasza Fundacja organizuje wiele projektów, do których zapraszamy zaprzyjaźnione firmy i sponsorów. Możesz zostać jednym z nich!

Projekt może być wspierany darowizną finansową (np. na zwrot kosztów podróży uczestników danego projektu lub na opłaty za usługi, z których korzystamy w trakcie realizacji projektu) lub współpracą w formie barteru świadcząc usługi wzajemne (np. promocyjne, reklamowe, poligraficzne, cateringowe, etc.)

 

Szanowny przedsiębiorco!

Szukasz czegoś co wyróżni Cię spośród innych firm działających na rynku?
Chcesz wzbogacić swoją strategię marketingową pomagając przy tym innym?

Fundacja „Połączeni Pasją” od lat współpracuje z firmami odpowiedzialnymi społecznie, dla których ważne jest niesienie pomocy potrzebującym osobom. Poprzez współpracę z naszą Fundacją firmy kształtują swój pozytywny wizerunek i wdrażają program społecznego zaangażowania.

Partnerami/Sponsorami Fundacji „Połączeni Pasją” są firmy z różnych branż, które współpracują z nami podczas realizacji naszych kulturalnych projektów, zwiększając tym samym atrakcyjność oraz rozpoznawalność produktów danej firmy, co przekłada się na wzrost sprzedaży i możliwości pomocy świadczonej przez Fundację „Połączeni Pasją” Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

Partnerem/Sponsorem Fundacji „Połączeni Pasją” może zostać firma zagraniczna, ogólnopolska lub firma działająca lokalnie. Rodzaj zawartej umowy zależy od wielkości kwoty oraz obszaru działania, jaki deklaruje Partner/Sponsor (lokalnie, czy na cały kraj). Partnerstwo/Sponsoring jest formą wspierania celów społecznych, na których firmie najbardziej zależy.

Fundacja „Połączeni Pasją” stwarza Państwu możliwość połączenia swoich celów biznesowych z działalnością charytatywną. Możemy pomóc określić Państwu wspólną płaszczyznę Państwa działalności komercyjnej i społecznej, dzięki czemu pomoc innym przynosi nie tylko satysfakcję, ale wymierne korzyści.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Fundacją „Połączeni Pasją”, prosimy o kontakt.
Wspólnie określimy działania korzystne dla obu stron.

Nasi podopieczni