Szanowni Państwo!

Od momentu powołania do życia Fundacji intencją naszą było stworzenie instytucji, która zaopiekowałaby się tymi z nas, którzy w trakcie wykonywania swojej pracy zostali dotknięci poważną chorobą czy ulegli wypadkowi. To w trosce o nich, o możliwość ich rehabilitacji i leczenia połączyliśmy siły i walczymy z pasją o ich powrót do normalnego, godnego życia.

Każdy z nas narażony jest w swej pracy na liczne niebezpieczeństwa, urazy i kontuzje. Wpisane jest to w nasz zawód i życie. Jednak nikt z nas nie myśli o konsekwencjach wypadków dopóty, dopóki sam takiemu nie ulegnie, dopóki pozostaje silny, sprawny i zdrowy.

A co mają zrobić Ci, którzy nagle znaleźli się w tak trudnej sytuacji życiowej – pozostawieni sami sobie odrzuceni, zepchnięci na margines życia?

Nie pozostawiajmy ich bez opieki i wsparcia! Poczujmy się z nimi solidarni! Przecież podobny los może stać się udziałem każdego z nas, czy naszych bliskich.

Dlatego właśnie prosimy Państwa o pomoc, której mogą nam Państwo udzielić w dogodnej dla siebie formie; darowizny, przekazania 1%, stałej określonej wpłaty systematycznej na konto, zasilenia puszki podczas zbiórki publicznej, czy szukając sponsorów i darczyńców.

Wierzymy, że czynnie włączą się Państwo w naszą działalność. Każde wsparcie jest dla nas i naszych podopiecznych bardzo cenne.

Prosimy o kontakt z Fundacją również wszystkich z Was drodzy Pasjonaci – twórcy, artyści i sportowcy, którzy moglibyście zaszczycić nas swoją obecnością, wspierając w tych niezmiernie ważnych dla Fundacji przedsięwzięciach, jakimi są realizowane projekty Fundacji.

Z poważaniem
Zarząd Fundacji “Połączeni Pasją”

Każdy, komu bliskie są cele, dla których ustanowiona została Fundacja i chciałby okazać swoją pomoc, może to uczynić. Przyjmiemy każdą pomocną dłoń.

Napisz do nas: fundacja@polaczenipasja.pl

Fundacja „Połączeni Pasją”
ul. Bartoka 1/29  92-547 Łódź
mBank S.A.  88 1140 2017 0000 45020587 7313
NIP 7282634267  REGON 100265400  KRS 0000264171

 

Nasi podopieczni