Fundacja „Połączeni Pasją” 30.11.2009 roku otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego. Dowiedz się więcej na www.pozytek.ngo.pl

Zachęcamy do przekazywania 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji. Jak to zrobić?

  • Należy obliczyć 1,5% podatku dochodowego należnego Urzędowi Skarbowemu.
  • W zeznaniu rocznym PIT wpisać tylko: KRS 0000264171 i obliczoną kwotę 1,5% podatku.
  • Urząd Skarbowy przekaże nam Twój podatek (prosimy zaznacz, że zgadzasz się na przekazanie Fundacji informacji kto przekazał podatek).

Kto może przekazać 1,5 % podatku :

  • Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym podatnicy uzyskujący dochody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych i nieruchomości.
  • Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, w tym korzystający z liniowej, 19 procentowej stawki podatku.
  • Emeryci i renciści, którzy od organu rentowego otrzymali PIT-40A, pod warunkiem, że samodzielnie wypełnią i złożą w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe. PIT-37 rezygnując z pomocy ZUS w tym zakresie.

1,5% – to nic nie kosztuje, a znaczy bardzo wiele!
Tylko numer KRS 0000264171

Szanowni Państwo!

Z największą przyjemnością, pragniemy podziękować wszystkim tym z Was, którzy podzielili się z naszą Fundacją 1% podatku w latach ubiegłych. Dzięki tym środkom mogliśmy pod nasze skrzydła przyjąć kolejne chore osoby i udzielić im wsparcia w postaci zakupu leków, wyrobów medycznych, refundacji rehabilitacji i leczenia, a także opłaty turnusów rehabilitacyjnych. Jednocześnie, również w tym roku, gorąco prosimy Was Kochani o otworzenie serc dla naszych chorych podopiecznych i podzielenie się z nami od 2023 roku, 1,5%. Jeśli chcecie nam pomóc, prosimy powiedzcie również o nas swoim bliskim, znajomym, rodzinom, przyjaciołom, sąsiadom, bo każda przekazana złotówka to nie tylko realna pomoc w leczeniu i rehabilitacji, ale to również przywrócenie potrzebującym wiary w to, że nie są na świecie sami, że są komuś potrzebni, że ktoś podaje im dłoń, żeby mogli podnieść się i zacząć życie od nowa pomimo przeciwnościom losu.

Sprawdź nas w wykazie Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymywania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych: Wykaz organizacji

Nasi podopieczni