KRS: 0000264171
Fundacja Połączeni Pasją

Aktualności

Wieczór z Katarzyną Jamróz

Wieczór z Katarzyną Jamróz
Fundacja “Połączeni Pasją” zaprasza serdecznie 15 października o godz. 19.00 do Muzeum Miasta Łodzi na Wieczór z Katarzyną Jamróz.

Recital aktorki i piosenkarki – Katarzyny Jamróz zatytułowany „Piaf i inne” to spotkanie poświęcone niezapomnianym, wspaniałym i charyzmatycznym kobietom takim jak Anna Jantar, Hanka Ordonówna, Dalida, Judy Garland, Eva Cassidy czy Agnieszka Osiecka. To co łączy te nieprzeciętne artystki to fakt, że zbyt wcześnie odeszły pozostawiając po sobie jednak wspaniałą artystyczna spuściznę.

Pierwsza część koncertu poświęcona jest wybitnej Edith Piaf i jej największym przebojom, które stanowią część musicalu „Piaf”, w którym to Katarzyna Jamróz wciela się w rolę francuskiej piosenkarki.

Druga część recitalu to sentymentalna podróż po życiu wspomnianych artystek, ich tęsknotach i emocjach towarzyszących ich życiu. To również hołd i tęsknota za ich zbyt wcześnie przerwanym życiem i talentem.

Recital Katarzyny Jamróz poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem wyśmienitej artystki – Pani Sylwii Maszewskiej.

Żeby jednak przekonać się o wyjątkowości tego wydarzenia trzeba być z nami w Muzeum Miasta Łodzi  15 października, od godziny 19.00.

Serdecznie zapraszamy na koncert, a po nim na poczęstunek przygotowany przez Głównego Sponsora Wieczoru, Firmę YOUR CATERING GROUP.

“Wieczór z Katarzyną Jamróz w Pałacu Połączonych Pasją” zorganizowany przy współudziale Urzędu Miasta Łodzi.

ORGANIZATOR:
FUNDACJA POŁĄCZENI PASJĄ

PARTNERZY:

MUZEUM MIASTA ŁODZI
APTEKI KWIATY POLSKIE
POL-SKÓR
APTEKA ZA GROSZE
PIERROGERIA
FIRMA EWA STEMPLE
KWIACIARNIA ADA
FIRMA REKLAMOWA SATORI ART
FIRMA MEDIA PRESS
FIRMA EDMAR

STREFA BILETÓW
SKLEP MUZYCZNY ALE JAZZ!

PATRONAT HONOROWY:
WOJEWODA ŁÓDZKI – JOLANTA CHEŁMIŃSKA
PREZYDENT MIASTA ŁODZI – HANNA ZDANOWSKA

PATRONAT MEDIALNY

TVP ŁÓDŹ
TELEWIZJA TOYA
TELEWIZJA M
RADIO ŁÓDŹ

BILETY W CENIE 50 ZŁ DO NABYCIA W:

Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 – rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl
“Ewa Stemple?, ul. Gdańska 63