KRS: 0000264171
Fundacja Połączeni Pasją

Aktualności

Święto 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego

Przed nami weekend pełen wspaniałych kulturalnych i rekreacyjnych atrakcji dla całych rodzin z udziałem Fundacji „Połączeni Pasją”.

Już w piątek 25 września o godz. 19.00 zapraszamy do Pałacu Poznańskiego w Łodzi na koncert gwiazdy polskiej piosenki – Wojciecha Gąssowskiego, a po nim na poczęstunek.

A w sobotę 26 września w godz. 9.00 – 17.00 mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejną kwestę naszej Fundacji.

Dzięki organizatorom będziemy mieli przyjemność gościć na niepowtarzalnym wydarzeniu jakim będzie Dzień Otwartych Koszar z okazji Święta 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego i 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Gminie Buczek (wjazd w miejscowości Teodory).

Podczas pikniku Fundacja “Połączeni Pasją” gorąco zaprasza na nasze stoisko, gdzie zasilając puszki naszych wolontariuszy będzie można spróbować kulinarnych pyszności przygotowanych przez naszych przyjaciół m.in. Wiolettę i Pawła Brzezińskich „Your Catering Group”, Adama Kosakowskiego Cukiernia „Adam” z Ksawerowa, Piekarnię Cybulski Adam, Andrzej, Małgosię Lindner.

Podczas Święta odbędzie się kolejna kwesta zbiórki publicznej MAiC 2015/1622/OR zgłoszonej od dnia 01.06.2015r. na rzecz naszej Fundacji.

Zapraszamy do naszego Fundacyjnego namiotu w sobotę 26 IX już od godz. 9.00 !

Mamy nadzieję, że spotkamy się i spędzimy niezapomniane chwile wspierając Fundację “Połączeni Pasją” zasilając puszki kwestarskie, bo Wasza pomoc jest nam bardzo potrzebna! 🙂

Dziękujemy, że jesteście z nami…