KRS: 0000264171
Fundacja Połączeni Pasją

Aktualności

15-16.09.2018 41 Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw

Już po raz drugi nasza Fundacja ma przyjemność gościć ze swoim stoiskiem “Połączonych Pasją i Smakiem” na Skierniewickim Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw. W tym roku widzimy się w dniach 15 – 16 września.

Jak zawsze organizatorzy imprezy – Prezydent Miasta Skierniewice i Pływalnia Miejska „Nawa” zadbają o różnorodne atrakcje muzyczne i sportowe, wystawcy postarają się oczarować odwiedzających pięknymi roślinami, a nasza Fundacja zadba o Państwa podniebienia.

Potrawy z naszej kuchni polowej cieszą się zawsze ogromnym powodzeniem i tym razem mamy nadzieję zaspokoimy największe apetyty a na deser zapraszamy na pyszne ciasta i kawę.

Nasze pyszne, kolorowe stoisko powstanie dzięki jak zawsze niezawodnym Przyjaciołom naszej Fundacji Wioletcie i Pawłowi Brzezińskim „Your Catering Group”, Firmie Unifreeze, Firmie „Farutex”, Firmie „Zyga”, Firmie „Ogórecki”, Firmie „Farm Frites”, Firmie „Granum”, Piekarni Cybulski, Cukierni „Adam Kosakowski”, Firmie „Wędliny Staropolskie Marcin Kociołek”, Michałowi Bieleckiemu Fundacja „Kwiat Lotosu”, Pawłowi Augustyniakowi „Media Press”, Marcie i Cezaremu Rydczakom „Agencji Ochrony Raptor”, którzy wspierają naszą akcję „Połączeni Pasją i Smakiem”.

Cały dochód, którym zasilą Państwo puszki kwestarskie za skosztowanie naszych potraw zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznych naszej Fundacji i jej cele statutowe.
/zbiórka publiczna MAiC 2015/1622/OR zgłoszona od dnia 01.06.2015r./

Zapraszamy serdecznie 🙂